Jesteśmy na Facebooku:

Montaż telewizorów

W każdym przypadku montaż telewizorów powinien być poprzedzony doborem odpowiedniego dla danego odbiornika uchwytu lub wysięgnika. Również istotne jest sprawdzenie tego, czy posiadany przez nas odbiornik może być montowany w wariancie naściennym, ewentualnie sufitowym lub na panelu mocowanym do ściany. Obecnie w większości przypadków montaż telewizorów (LCD i plazm) jest możliwy ww. wariantach. Starsze modele odbiorników nie mogą być montowane w taki sposób i wówczas jedyne co pozostaje, to ustawienie telewizora na stoliku lub szafce RTV.

Jeśli zamieszkujesz Poznań lub okolice i nie wiesz jaki typ uchwytu do telewizora wybrać, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się montażem odbiorników TV o zróżnicowanej wielkości oraz prowadzimy całodobowe pogotowie antenowe. Możesz liczyć na kompleksowy pakiet usług, montaż, podłączenie i konfigurowanie sprzętu RTV.

Montaż telewizorów powinien zakończyć się zamaskowaniem kabli, zasilających odbiornik. Zawczasu warto przygotować w ścianie otwory, w których zostanie umieszczone okablowanie. Jeśli jednak nie przygotowano tego rodzaju kanałów, wówczas pozostaje użycie specjalnej maskownicy, którą można zakupić niezależnie od uchwytu. Do montażu telewizora można użyć jednego z czterech rodzajów uchwytów. W zależności od potrzeb i warunków montażowych możemy zdecydować się na uchwyt sztywny, obrotowy, uchylny z opcją obrotu lub uchylny.

Montaż telewizorów i pogotowie antenowe świadczące pomoc przez 24 godziny/dobę. Skontaktuj się z nami. Dojeżdżamy do Klientów, zamieszkujących Poznań i okolice.