Jesteśmy na Facebooku:

Pogotowie antenowe 24 h Poznań

Zadzwoń do nas, jeśli zamieszkujesz Poznań lub okolice i po gwałtownej wichurze czy też z innych przyczyn antena satelitarna nie odbiera sygnału, a tym samym nie możesz obejrzeć ulubionego serialu. Pogotowie Antenowe 24/dobę zjawi się we wskazanym przez Klienta miejscu, aby zdiagnozować przyczyny usterki i rozpocząć naprawę sprzętu. W przypadku uszkodzenia anteny, trudności z odbiorem dobrej jakości sygnału lub jego całkowitym zanikiem, wymian sprzętu może okazać się niezbędna. Po zamontowaniu nowej anteny konieczne jest jej prawidłowe ustawienie i ponowne zaprogramowanie dekodera. Jednak w wielu przypadkach wystarczająca okazuje się regulacja anteny, wychwycenie sygnału przy zastosowaniu narzędzi, którymi dysponuje Pogotowie Antenowe.

Poza tym, że prowadzimy Pogotowie Antenowe 24/dobę i w przypadku nagłych usterek pojawiamy się w domach Klientów, to również specjalizujemy się w naściennych montażach telewizorów (LCD, plazma) oraz anten naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Jako Pogotowie Antenowe oferujemy również pomoc w przypadku zakupu odpowiedniej instalacji satelitarnej oraz jej montażu, konserwacji i eksploatacji. Skontaktuj się także z nami, jeśli ustawienie dekodera sprawia zbyt duży problem lub nie masz czasu, aby prawidłowo go zaprogramować.

Z naszej pomocy możesz skorzystać w każdej chwili, gdyż jesteśmy w pełni dyspozycyjni przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Doradzamy, montujemy i naprawiamy!